Ankara Tamir Servisi Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara tamir servisi olarak; beyaz eşya, elektronik ev eşyası, elektronik mutfak aletleri, elektrikli süpürge vb. gibi eşyaların arızaları konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

Firmamız tamir işlemleri dışında yıllık bakım hizmeti de vermektedir. Bu sayede ürünlerinizin ömrünü beklenenden çok daha uzun yıllara çıkararak kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Ankara Tamir Servisi Hizmeti

Ankara tamir hizmetimizden yararlanmak isteyen değerli müşterilerimizin firmamızdan randevu alması gerekmektedir. Bunun için adres bilginiz, arızanızın olduğu eşyanın markası, daha önce herhangi bir arızasının olup olmadığı, yıllık bakımlarının eksiksiz bir biçimde takip edilip edilmediği gibi birtakım soruların yanıtına da ihtiyacımız olmaktadır.

Tüm bu soruların yanıtını alabilmeniz size daha profesyonel bir hizmet vermek adına çok önemlidir. Bu nedenle bizi arayarak bilgi verebilir, merak ettiğiniz konular hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve size özel oluşturduğumuz fiyat bilgisini de edinebilirsiniz.

Danışmanlık hizmetinden yararlandıktan sonra eğer tüm koşulları kendiniz için uygun görürseniz dilediğiniz bir tarihe randevunuz oluşturulacaktır. Randevu saatiniz geldiğinde çalışanlarımız size haber vererek kapınıza kadar gelip arıza problemi olan eşyanızı alıp atölyemize getirirler. Eğer problem ev ortamında da halledilebilecek kısa bir sorunsa veya yıllık bakım hizmeti alacaksanız birkaç dakikalık işlem ile eşyanızı götürmeye gerek kalmadan durum halledilebilir.

Ancak daha büyük arızalarda kullanılacak olan aletler, parça değişimi gibi durumlar için eşyanızın birkaç gün atölyemizde kalması gerekebilir. Tamirat işlemi tamamlandıktan sonra sizinle tekrar iletişime geçerek müsait olduğunuz bir zamanda eşyanızı adresinize teslim ederiz.

Eğer istiyorsanız tamir hizmeti sonrası için yıllık bakım ve eşyanızın arıza sebebinin ne olduğu, arızanın tekrar etmemesi için ne yapmanız gerektiği gibi konularda ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz.