Hemen ara

+905301157301

Ankara Tamir Servisi Servisler Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi gereksinimiz ister yıllık bakım ister herhangi bir arızadan kaynaklanan bir tamirat işlemi olsun firmamızdan yardım alabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve alanında lider konumunda olan kentin en iyi ve en profesyonel teknikerleri ile çalışıyor olmamız alacağınız veya almayı düşündüğünüz hizmet konusunda doğru adreste olduğunuzu göstermektedir.

Bulaşık makinenizde meydana gelmiş olan tüm problemler için tamirat, parça değişimi gibi gerekli işlemler ile çözüme ulaştırıyoruz. Benzer şekilde yıllık bakım zamanı gelen beyaz eşya, elektrikli ev aletleri gibi eşyalarınız için de bizden hizmet alabilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde kısa süreli bakım, temizlik işlemlerini halledip eşyanızın ömrünü beklediğinizden çok daha fazla uzatabilir ve sorunsuz biçimde ilk satın aldığınız günkü gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi Hizmeti

Bulaşık makinesi servisi hizmetimiz bizi arayarak veya dükkanımıza gelerek oluşturduğunuz randevunuz ile başlamaktadır. Size uygun olan randevu gününüzde çalışanlarımız belirtilen saatte verdiğiniz adrese gelerek arıza tamiri veya yıllık bakım işlemini hallederler. Eğer büyük çaplı bir arıza söz konusu ise bu durumda bulaşık makinenizin dükkanımıza kadar getirilmesi gerekmektedir.

Elbette, bu konuda endişelenmenize, nakliye firmaları aramanıza, büyük bir araç bulmanıza vb. hiç gerek yok! Çalışanlarımız sahip olduğumuz araçlardan biriyle verdiğiniz adrese gelerek bulaşık makinenizi alıp dükkanımıza getirirler. Bu esnada arıza nedeni tespit edilip ortadan kaldırılır. Ayrıca gerekli bakımlar da yapılır. Temiz, yenilenmiş ve sorunsuz çalışır şekilde bulaşık makineniz aracımız ile adresinize yeniden getirilerek teslim edilir.

Bu esnada tekrar benzer bir problem yaşamamanız adına dikkat etmeniz gereken durumların neler olduğu konusunda da size çalışanlarımız tarafından bilgi verilir. Örnek olarak bulaşık makinenizde kullandığınız deterjan seçiminiz, yıllık bakım zamanlarınızın ne olduğu, kare tabakları pervaneye değmeyecek şekilde nasıl yerleştirmeniz gerektiği gibi yapmış olduğunuz kullanıcı hataları konusunda bilgi sahibi olabilir ve hatanızı düzelterek bulaşık makinenizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi Fiyatı

Bulaşık makinesi servisi fiyat bilgisi verirken yaşadığınız probleme özel fiyat tespiti yapıyoruz. Bu nedenle ne yazık ki sizlere burada genel bir ‘bulaşık makinesi arıza tamiri fiyat’ bilgisinden söz etmemiz mümkün değildir.

Yaşadığınız problemin ne olduğunu bize belirterek hemen işlem öncesinde fiyat bilgisinden haberdar olabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgilerimiz web sitemizin iletişim sayfasında yer almaktadır. Bu aşamada merak ettiğiniz konular hakkında sorularınızı ileterek ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabileceğinizi unutmayınız.

Mesaj Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Bulaşık Makinesi Servisi hakkında size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen Ara