Hemen ara

+905301157301

Ankara Tamir Servisi Servisler Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisi olarak hizmet veren firmamızdan başta Arçelik, Beko, Profilo, Bosch ve Vestel gibi markalar olmak üzere tüm çamaşır makineleri arızaları için yardım alabilirsiniz.

Alanında en deneyimli ve profesyonel hizmeti sağlayan ve uzun yıllardır firmamızın bünyesinde görev yapmakta olan beyaz eşya teknikerlerimiz hızlı arıza tespiti ve arızanın çözüme ulaştırılması konusunda üstün çaba göstermektedir.

Küçük çaplı arıza veya yıllık bakım, temizlik gibi durumlarda belirttiğiniz adreste kısa süreli işlem yürüterek hemen probleminizi çözüme ulaştırabileceğimiz gibi çamaşır makinenizin alınıp dükkanımıza kadar getirilmesini gerektiren büyük çaplı arızalarda da yardımcı oluyoruz. Sadece çamaşır makinesi değil evinizde bulunan beyaz eşya, TV, ütü vb. tüm problemlerinizle ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi Hizmeti

Çamaşır makinesi servisi hizmetimizden yararlanabilmek için öncelikle firmamıza ulaşarak randevu almanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra teknikerlerimiz belirttiğiniz adrese gelerek arızanın ne olduğuna bakarlar. Eğer küçük bir sorunsa ve hemen halledilebilirse eşyanızı almadan birkaç dakika içerisinde sorunu çözerler.

Eğer daha büyük bir arıza söz konusu ise hemen nakliye işlemlerini üstleniriz. Çamaşır makinenizi alıp dükkanımıza getirerek tamirat, bakım ve onarım gibi işlemleri atölyemizde gerçekleştiririz. Mümkün olan en kısa sürede tüm işlemlerinizi tamamlayıp tekrar çamaşır makinenizi aldığımız adrese geri getiririz ve yerleştirme konusunda yardımcı oluruz.

Daha önceden yaşadığınız uzun haftalar ve hatta aylar boyunca bekleme gibi problemler bizim firmamızda kesinlikle yaşanmamaktadır. İhtiyacımız olan süreyi size önceden belirtiriz ve sizinle daima iletişim içinde oluruz. Sorularınız, merak ettikleriniz hakkında görüşmek için bizi daima arayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi Fiyatı

Çamaşır makinesi servisi fiyat bilgilerimizi edinmek için bize ulaşmanız gerekmektedir. Bunun nedeni her fiyatı size özel yapılacak olan tamirat işlemine göre belirliyor olmamızdır. Her arızanın çözümü kendine özgü olduğu için tüm çamaşır makinesi tamir işlemlerine tek bir fiyat vermemiz ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz web sitemizdeki iletişim sayfamızda bulunmaktadır. Bize ulaştığınızda fiyat bilgisi dışında merak ettiğiniz tüm sorularınızı sorarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Çamaşır Makinesi Servisi hakkında size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen Ara