Hemen ara

+905301157301

Ankara Tamir Servisi Servisler Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi konusunda alanında uzman ve lider firmamız uzun yıllara dayalı tecrübesi ile hız kesmeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Arçelik,
  • Beko,
  • Bosch,
  • Profilo,
  • Vestel gibi markaların servisi niteliğini üstelenen firmamızda çok sayıda uzman teknikerimiz görev yapmaktadır.

Bu markalara ait tüm beyaz eşya statüsü taşıyan eşyalarınız için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Arıza, bakım onarım, parça değişimi gibi her türlü gerekli işlem tarafımızca ele alınmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi Nasıl Çalışır?

Beyaz eşya servisi görevi yapan firmamızın çalışma prensipleri arasında işi mümkün olan en hızlı şekilde bitirmek, profesyonel hizmet vermek, bütçe dostu fiyatlarla piyasaya uygun şekilde çalışmak, en iyi parçalarla işlem yapmak, arızaları kısa sürede profesyonel teknikerlerimiz sayesinde sonlandırmak ve ürünü adresten alıp adrese geri teslim etmek vardır.

Firmamızı aradığınızda merak ettiğiniz sorular hakkında hemen bilgi alabilir, uygun görmeniz halinde anında randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ardından sizin için bir araç temin ederek belirtilen saatte kapınıza kadar gelip eşyanızı alıp atölyemize getiririz. Tamirat tamamlandıktan ve problem kısa sürede çözüme ulaştıktan sonra tekrar eşyanızı adresinize teslim ederiz.

Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşya servisi ihtiyacınız hangi markaya ait ürün olursa olsun, ister garanti kapsamında olan ister garanti kapsamından çıkmış bir ürün olsun daima sizin için yardımcı olabileceğimiz bir şeyler olacaktır. Arızanızı giderme ve bakım onarımlarınız hakkında hizmet almak için her zaman bizime başvurabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi telefon numarası bilgilerimiz web sitemizin iletişim sayfasında yer almaktadır. Bizi aradığınızda fiyat bilgisi alabilir, merak ettiğiniz konular hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir ve tüm konuşulanların ardından uygun görmeniz halinde dilediğiniz bir tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Danışman arkadaşlarımız, eşya taşıma işlemlerini halledecek olan çalışanlarımız ve arıza tamiratı veya bakım işlemleri ile ilgilenen teknikerlerimiz her biri size kentin en profesyonel ve kısa süreli hizmetini sağlayacaktır. Yeterli sayıda çalışanlarımız sayesinde uzun süreli tamir sırası beklemeniz vb. durumlar söz konusu değildir.

Hemen ihtiyacınız olan hizmeti almak için bizi arayın!

Mesaj Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Beyaz Eşya Servisi hakkında size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen Ara