Hemen ara

+905301157301

Ankara Tamir Servisi Markalar Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Arçelik marka beyaz ev veya ofis eşyalarınızla ilgili tüm işlemlerinizde özel Arçelik servisi firmamıza ulaşabilirsiniz. Bünyemizde çalışan çok sayıda beyaz eşya teknikerimiz arıza tespiti, bakım onarım, parça değişimi gibi her türlü gerekli konuda işlemler hakkında deneyimlidir. Firmamız;

  • Periyodik beyaz eşya bakımı
  • Parça değişimi
  • Temizleme
  • Arıza giderme gibi ihtiyacınız olan tüm Arçelik servisi hizmetlerini profesyonel bir biçimde verir.

Bunların dışında beyaz eşyaların yıllık bakımlarının düzenli periyotlarla yapıldığında ömrünün daha da uzadığını, ilk satın alınan günkü gibi harika performans gösterdiğini unutmamalısınız.

Arçelik Servisi Telefon Numarası

Arçelik marka herhangi bir beyaz eşyanızda aniden gelişen arızalar, yıllık bakım onarım gibi gereksinim duyduğunuz herhangi bir işlem için Arçelik servisi telefon numarası araştırıyor olabilirsiniz. Firmamız Arçelik özel servisi olup; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, mikrodalga fırın, derin dondurucu vb. gibi tüm beyaz eşyalarınızla ilgilenmektedir.

Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz web sitemizin iletişim adlı kısmına tıkladığınız zaman açılan sayfada karşınıza çıkacaktır.

Eğer bulunduğunuz konumun tamirhanemize olan uzaklığından endişe ediyorsanız içiniz rahat olsun. Tamirhanemize ait nakliye araçları sayesinde kapınıza kadar gelip buzdolabı gibi büyük ebatlı eşyanızdan fırın gibi küçük ebatlı eşyaya kadar tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızı alıp atölyemize götürüyoruz. Aynı şekilde tamirat işlemleri tamamlandıktan sonra çalışır vaziyetteki eşyanızı tekrar kapınıza ulaştırıyoruz.

Arçelik Servisi Fiyat Bilgisi

Arçelik servisi fiyat bilgisi merak eden değerli müşterilerimiz bizi dilediğiniz zaman arayarak ihtiyacınız olan işlemle ilgili fiyat bilgisi de dahil olmak üzere endişelendiğiniz veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir konuda da bizi arayabilir ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hem beyaz eşyadan beyaz eşyaya fiyatların değişmesi hem de çok çeşitli arıza durumlarında parça değişimi, parça temizliği, onarım gibi farklı hizmetlerimizin olması sebebiyle fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Bu nedenle burada net bir fiyattan söz edemiyoruz.

Hemen iletişim alanına tıklayarak bize ulaşabilir ve eğer dilerseniz size uygun bir tarih için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu saatinde çalışanlarımız gelerek eşyanızı dükkanımıza kadar iletir veya ufak arızaları evinizde hızlı bir şekilde giderir.

Mesaj Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Arçelik Servisi hakkında size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen Ara