Hemen ara

+905301157301

Ankara Tamir Servisi Servisler Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Başta Beko, Arçelik, Bosch, Profilo, Vestel olmak üzere tüm markalara ait tüm buzdolabı arıza ve bakım onarım için buzdolabı servisi firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Üstün deneyime sahip alanında uzman beyaz eşya teknikerlerimiz sizin için en iyi hizmeti vermek adına daima hazırdır. Diğer servislerde yaşadığınız uzun haftalar ve hatta aylar boyunca bekleme problemini unutun. Yeterli kapasiteye sahip oldukça büyük bir alana ve çok sayıda çalışana sahip olan servisimizde sizler için mümkün olan en hızlı ve alanında lider hizmeti sağlıyoruz.

Ankara’nın hangi semtinde, ilçesinde veya köyünde yaşadığınız bizim için önemli değil. Dilediğiniz adresten arızalı olan buzdolabınızı alıp dükkanımıza kadar getirerek burada gerekli olan işlemleri halledip çalışır vaziyette ve bakımları halledilmiş olan buzdolabınızı size tekrar geri getiriyoruz.

Eğer yapılacak olan işlem kısa çaplı bir durum veya yıllık bakım gibi hızlı halledilebilecek bir durumdaysa ev ortamınızda birkaç dakikalık hizmet vererek sizleri çok fazla bekletmeden de probleminize çözüm buluyoruz.

Buzdolabı Servisi Hizmeti

Ankara buzdolabı servisi hizmeti için ihtiyacınız olan tek şey bize ulaşmak. Buzdolabınızda yaşadığınız problemi bize telefonda bildirerek, adres bilgisi de iletmeniz halinde dilediğiniz tarihte yardımınıza koşuyoruz.

Gürültülü çalışma, yıllık bakım, arıza ışığının yanmaya başlaması, ekranda görülen arıza, soğutma özelliğinin azalması, kötü koku, buzdolabı gazında görülen problemler vb. bizi yaşadığını herhangi bir problem için arayabilirsiniz. Probleminizi kısa sürede tespit edip arızayı gidermek adına parça değişimi de dahil tüm gerekli işlemleri halledip birkaç gün içerisinde size tekrardan eşyanızı teslim ederiz.

Buzdolabı Servisi Fiyat Bilgisi

Buzdolabı arızaları her modele ve markaya göre farklılık gösterebilir. Bazen markalara ait kronik sorunlar veya sizin bakımları aksatmanız, hatalı kullanımınızdan kaynaklanabilecek çeşitli durumlar gerçekleşir.

Problem ne olursa olsun yapılacak olan tamirata göre bir fiyat biçilir. Bu fiyat genel değil eşyanın durumuna göre belirlenmektedir. Bu nedenle buzdolabı tamirat veya bakım onarım işlemleriniz için bizi arayarak size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan iletişim bilgilerimiz web sitemizde yer alan iletişim sayfamızda mevcuttur.

Mesaj Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Buzdolabı Servisi hakkında size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen Ara