Hemen ara

+905301157301

Beko Servisi

Beko Servisi

Beko servisi hizmeti veren firmamız tüm Beko marka beyaz eşyalarınızda görülen problemlerle veya yıllık bakımlarla profesyonel şekilde ilgilenmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi evinizdeki tüm beyaz eşya sınıfına giren elektrikli aletlerinizin arızası için bize ulaşabilirsiniz.

Kent merkezinde, ilçelerde, köy veya kasabada; nerede ikamet ediyor olursanız olun tüm arıza, bakım, onarım ihtiyacınızda yanınızdayız. İlgili eşyanızı firmamızın çalışanlarından bir grup gelerek araca bindirip tamir dükkanımıza getirir.

Burada tüm kontroller beyaz eşya teknikerleri tarafından yapılır ve arıza nedeni tespit edilir. Arızanın durumuna göre tamirat, parça değişimi gibi işlemler uygulanır. Son olarak eşyanızın ömrünü daha uzun kılacak bakımlara gerek varsa bunlar da halledilir.

Bu sayede tüm işlemler tamamlandığında beyaz eşyanız temiz, çalışır durumda size geri teslim edilir.

Beko Servisi Telefon Numarası

Beko servisi ihtiyacınız bir arızadan veya yıllık bakım onarım, iç dış temizlik gibi durumlardan kaynaklanıyor olabilir. Bulunduğunuz yerin dükkanımıza olan uzaklığına asla takılmadan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Evinizden çıkmadan tüm Beko marka beyaz eşyalarınızın gerekli işlemleri için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan iletişim bilgilerimiz web sitemizin iletişim kısmına tıkladığınızda karşınıza çıkacaktır. Danışman arkadaşımız sizinle hemen ilgilenerek arızanızı, eşyanızın bulunduğu adresi, hem size hem de firmamıza uygun olan en yakın zamanın tarihini vb. sizinle konuşur.

Bu sayede size özel randevu saati oluşturulur. Bu saatte aracımız kapınıza kadar gelerek eşyanızı yüklenip dükkanımıza getirir. Eğer arıza küçük çaplı, basit bir işlemse evinizden çıkmadan 15 – 20 dakika gibi bir sürede de yapılabilir. Bu durum tamamen arızanın ne olduğuna göre değişmektedir.

Beko Servisi Fiyat Bilgisi

Beko yetkili servisi firmamızdan hangi beyaz eşya konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor olursanız olun arıza çeşitliliği, bakım çeşitliliği ve yapılacak olan işlemlerin çok geniş çaplı olması gibi nedenlerden dolayı genel bir fiyatlandırmadan söz etmek ne yazık ki mümkün olmamaktadır.

Arızanızın ne olduğunu, nasıl bir işleme ihtiyacınız olduğunu ve ne kadar uzaklıkta bulunuyor olduğunuzu bize ileterek size özel fiyat bilgisini hemen alabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, Beko Servisi hakkında size nasıl yardımcı olabilirim?
Hemen Ara